Банк «Південний» відкрив ще одне відділення нового формату в Києві

15.08.2019

Банк «Південний» відкрив нове відділення № 26-21 за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 8, корпус 6Е.

Відтепер клієнти, які мешкають або працюють в Оболонському районі міста недалеко від станції метро «Почайна», зможуть скористатися банківськими послугами.

Нове відділення банку є повнофункціональним і надає широкий спектр послуг фізичним та юридичним особам. Приміщення відділення банку обладнане спеціальними зонами для обслуговування представників різних бізнес-ліній, а також касовим залом і депозитарієм.

Додатково для зручності клієнтів у відділенні передбачена кімната переговорів, де клієнт зможе провести індивідуальну зустріч із менеджером банку або нотаріусом.

Нагадуємо, що в нових відділеннях банку «Південний» діє спеціальна депозитна програма «Крок до клієнта» – знижка 20 % на оренду індивідуального банківського сейфа і знижка 50 % на переказ коштів у національній валюті на рахунки фізичних і юридичних осіб.

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п'ять разів перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року.