«Банк «Південний» відзначено в рейтингу «50 провідних банків України», – FinClub

26.04.2019

За результатами щорічного дослідження інформаційного агентства Financial Club банк «Південний» увійшов до рейтингу «50 провідних банків України – 2019».

На церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS – 2019 банк «Південний» відзначено в шести наступних тематичних номінаціях:

«Іпотечний кредит» — 5 місце;
«Обслуговування фізичних осіб у відділенні» — 8 місце;
«Обслуговування юридичних осіб» — 5 місце;
«Зарплатні проекти» — 9 місце;
«Інкасація коштів» — 8 місце; 
«Ощадний вклад» — 10 місце.

Рейтинг «50 провідних банків України» було складено на основі аналізу щомісячних даних НБУ, квартальної та річної звітності за 2018 рік, а також внутрішньої інформації банків, яку вони надавали під час опитування. Під час дослідження  враховувалися дані за більш ніж 120 показниками та параметрами послуг та продуктів.

Нагадаємо: 6 лютого 2019 року на V LEGAL BANKING FORUM відбулося нагородження кращих банків 2019 року за версією видання FinClub. У категорії «Банки з приватним українським капіталом» у номінації «Корпоративний банк» переміг банк «Південний». Банк показав кращий результат абсолютного приросту гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року.

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п’ять разів перевищує аналогічний показник минулого року.