Банк «Південний» запровадив сервіс поповнення карток готівкою на заправках «Укрнафта»

01.12.2021

З 1 грудня 2021 року на автозаправних станціях «Укрнафти» можна поповнити готівкою картку будь-якого банку України. Це стало можливим завдяки співпраці Акціонерного банку «Південний», приватного акціонерного товариства «Укрнафта» та сервісу MONEGO.

«Новий сервіс може стати у пригоді, коли потрібно переслати гроші рідним чи друзям, а в наявності лише готівка. Також він допоможе, якщо у вас скінчилися гроші на картці, а необхідно оплатити онлайн якусь послугу чи товар. Зручність сервісу полягає в тому, що «Укрнафта» – найбільша в Україні мережа заправних станцій, яка налічує 533 АЗС. Вони розташовані в усіх регіонах країни, у тому числі поруч із невеликими населеними пунктами. Тож і водії, і мешканці сіл та селищ міського типу зможуть зручно користуватися перевагами цього сервісу», - розповідає начальник управління розвитку еквайрингу банку «Південний» Ганна Гавлицька.

Поповнення картки готівкою на АЗС «Укрнафти» відбувається за номером картки. Максимальна сума поповнення – 5 тис. грн, комісія – 1,5 % + 5 грн.

Нагадаємо, що сервіс поповнення готівкою карток будь-якого банку України також доступний у касах відділень банку «Південний».