Банк «Південний» запустив продаж mPOS-терміналів

11.02.2019

Банк «Південний» розширив лінійку продуктів торговельного еквайрингу для юросіб. Тепер клієнти можуть вибрати послугу торгового еквайрингу з міні-терміналами. mPOS-термінал – це портативний мобільний термінал, який підключається до смартфона або планшета і дозволяє приймати до оплати платіжні картки міжнародних платіжних систем VISA Int і Mastercard WorldWide з магнітною стрічкою, чипові картки, а також безконтактні картки де завгодно без прив’язки до фізичної точки.

«Ми постійно відстежуємо потреби бізнесу і розробляємо нові комплексні продукти. Відповідно до актуальних технологічних трендів ми запустили в продаж міні-термінали торгового еквайрингу для юросіб, які мають низку технічних переваг і є більш комфортними в роботі», – прокоментувала директор департаменту малого та середнього бізнесу банку «Південний» Вікторія Ступак.

Міні-термінали мають низку переваг для продавців. По-перше, це більш низька вартість і легкий вхід у процес. По-друге, економія робочого часу завдяки можливості паралельної роботи з декількома платіжними сервісами. Крім того, вони забезпечують повну мобільність і автономність, необмежену масштабованість і широку аудиторію потенційних покупців (понад 35 % населення України є користувачами смартфонів).

Приймання платежів за допомогою mPOS-терміналів дозволить продавцеві:

  • працювати де завгодно (маленькі розміри термінала і автономність до 300 транзакцій);
  • вести онлайн-аналітику і здійснювати вивантаження (xls, csv);
  • передавати GPS-координати разом з транзакцією для контролю;
  • відправляти електронний чек на мобільний телефон або на e-mail;
  • здійснювати інтеграцію в існуючі у продавця корпоративні програми;
  • працювати з терміналом можуть кілька співробітників;
  • працювати з каталогом товарів і здійснювати операції часткового або повного повернення коштів.

mPOS-термінали – це аналог звичайного торгового еквайрингу, тільки більш сучасний. Принцип роботи дуже простий: продавець вказує в мобільному додатку вартість товару або вибирає необхідний товар із каталогу; клієнт оплачує товар у міні-терміналі; після проведення оплати продавець відправляє електронний рахунок покупцеві.

Придбати еквайринг із міні-терміналами можна в найближчому відділенні банку «Південний», заповнивши заявку і підписавши відповідний договір. Далі клієнту в призначений час доставлять міні-термінал і проведуть дистанційне навчання правилам підключення термінала і приймання платіжних карток. При цьому банк продовжує встановлювати клієнтам звичайні POS-термінали Ingenico, які також приймають до оплати платіжні картки міжнародних платіжних систем VISA Int і Mastercard WorldWide за товари, роботи, послуги.