Банк «Південний» підтвердив рейтинг високої надійності депозитів

30.04.2021

29 квітня 2021 року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» вчергове підтвердило рейтинг надійності депозитів банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність).

Позицію «Висока надійність» у незалежному рейтингу депозитів наш банк упевнено тримає з 2011 року, що є додатковим свідченням його стабільності та надійності.

Рейтинг надійності банківських депозитів характеризує незалежну думку компанії «Кредит-Рейтинг» щодо можливості банку вчасно та в повному обсязі виконати прийняті на себе зобов'язання щодо повернення депозитів протягом найближчих 12 місяців. Рейтинг є динамічним і може бути переглянутий у разі настання несприятливих економічних чинників та/або зміни показників діяльності банку.

Банк «Південний» уже понад 27 років неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником і агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Третій рік поспіль банк «Південний» належить до системно важливих банків України, а цього року увійшов до переліку банків, що є об’єктами критичної інфраструктури.

Нагадаємо: 22 квітня 2021 року банк «Південний» збільшив статутний капітал на 222 млн грн за рахунок розподілу прибутку за 2019 і 2020 роки.