Банк «Південний» приєднався до ради ЄМА, щоб розвивати cashless-економіку

09.07.2021

Заступник голови правління Акціонерного банку «Південний» Максим Цимбал увійшов до ради Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЄМА. Це дозволить банку брати участь у прийнятті рішень, що безпосередньо впливають на розвиток cashless-економіки.

Членство у раді Асоціації також дозволить розвивати ініціативи, пов’язані з впровадженням open banking, і активно брати участь у розвитку ініціатив, пов’язаних із забезпеченням кібербезпеки клієнтів банків під час здійснення операцій із використанням платіжних інструментів.

Мета Асоціації ЄМА – зробити використання безготівкових платіжних інструментів і технологій під час розрахунків і кредитування в Україні невід’ємним елементом фінансової культури, так само зручним і звичним, як у країнах G-7 та ЄС.

Разом із регуляторами ринку Асоціація формує законодавчу й нормативну основу, а також національну програму платежів, що забезпечує можливість членам Асоціації – банкам і компаніям – розвивати безпечну інфраструктуру випуску та обслуговування платіжних інструментів і сервісів, підвищувати прибутковість свого бізнесу, а споживачам платіжних послуг – комфортно і з задоволенням використовувати платіжні інструменти й сервіси для розрахунків в Україні та за кордоном.