Банк «Південний» став партнером Українського енергетичного форуму

07.07.2021

Акціонерний банк «Південний» став одним із партнерів дванадцятої щорічної зустрічі українських і міжнародних лідерів у галузі енергетики – Українського енергетичного форуму.

Форум відбудеться 14-16 липня у Києві. Очікується, що в обговоренні питань енергетичної галузі братимуть участь понад 500 учасників із 45 країн.

Тема форуму – модернізація української енергетичної галузі заради стійкого та інтегрованого енергетичного майбутнього в Європі.

Своїм досвідом роботи з компаніями енергогалузі на форумі поділиться начальник відділу обслуговування підприємств важкої промисловості, транспорту, будівництва та державного сектора економіки департаменту корпоративного бізнесу банку «Південний» Сергій Телевнов.

Нагадаємо: банк «Південний» пропонує вигідні умови на банківські гарантії фінансового забезпечення зобов’язань (гарантії балансування) для представників ринку природного газу та електроенергії. Банк відповідає вимогам участі у здійсненні операцій за фінансовими гарантіями відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (довгостроковий кредитний рейтинг банку на рівні uaAА).