Банк ПІВДЕННИЙ провів у Харкові бізнес-зустріч із представниками корпоративного, малого та середнього бізнесу

03.08.2018

Вчора у м. Харкові відбулась бізнес-зустріч із представниками корпоративного, малого та середнього бізнесу на тему «Погляд банку на рішення актуальних питань бізнесу».

На зустрічі, яка об’єднала понад 70 власників та керівників компаній, виступили: директор департаменту корпоративного бізнесу Олександр Матюшенко, начальник управління дилінгових операцій Олег Ропяк та керівник відділу інформаційної безпеки Олексій Корнілов.

Під час бізнес-заходу учасники обговорили ключові питання сьогодення. Метою проведення подібних заходів є налагодження стабільних партнерських відносин з клієнтами.

«Для нас важливо вести чесний діалог з нашими клієнтами та партнерами для побудови довгострокового взаємовигідного партнерства, – зазначив Олександр Матюшенко, директор департаменту корпоративного бізнесу Банку ПІВДЕННИЙ. – Проведення зустрічей у такому форматі допомагає нам швидше досягати цієї мети».

Після офіційної частини гості заходу мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці з представниками регіонального відділення в м. Харкові та менеджментом Банку ПІВДЕННИЙ.