Банк «Південний» долучився до благодійного фонду «Діти Героїв»

23.05.2022

Акціонерний банк «Південний» став партнером фонду «Діти Героїв». Фонд надає довгострокову фінансову, психологічну та гуманітарну підтримку дітям, які втратили батьків під час війни.

Фонд заснували Даніїл Пасько та Антоніна Головач разом із командами інвестиційної компанії Diligent Сapital Partners (DCP) та Edinstvo Group.

«Наше завдання — допомогти дітям, які втратили одного або ж відразу обох батьків через війну Росії проти України. Наша допомога починається із закріплення «помічника» за кожною родиною, який перебуває на постійному зв’язку та відповідає за дитину. Ми створюємо умови фізичної та психологічної безпеки, а також дбаємо про навчання і розвиток дітей до досягнення ними 18-річчя. Наразі більшість потреб ми закриваємо своїм коштом, надалі системно залучатимемо до співпраці великі українські й міжнародні компанії та фонди», – каже Даніїл Пасько.

Банк «Південний» долучився до фонду як партнер, що забезпечує фінансову допомогу.

«Дитинство – це найщасливіша мить людського життя. Щасливе дитинство – одна з найбільш значущих цінностей. Його неможливо купити за гроші та неможливо відтворити. Воно не має бути залежним від політичних поглядів, і ми, дорослі, несемо за це відповідальність. Сьогодні тисячі дітей, які мали би бути щасливими і насолоджуватися дитинством, страждають через війну. На жаль, неможливо повернути їм цю щасливу пору, але ми можемо зробити все, що від нас залежить, аби полегшити їх біль і страждання. Саме тому з великою повагою ми долучилися до ініціативи фонду допомагати дітям, які через війну в нашій країні залишилися без батьків», – ділиться голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц.

Наразі фонд шукає дітей, які потребують допомоги та підтримки. Якщо ви знаєте дітей, які втратили батьків під час війни, — надайте відповідну інформацію у фонд «Діти Героїв».

Долучитися до допомоги також може кожен українець, ставши волонтером фонду або донором для персональної допомоги. Детальна інформація про фонд і можливості допомоги розміщена на офіційному сайті фонду «Діти Героїв».