Європейський підрозділ DTEK – новий клієнт програми «Південний West Bridge»

10.04.2023

Акціонерний банк «Південний» разом із латвійським банком Regionala investiciju banka (RIB) залучив нового клієнта за програмою «Південний West Bridge». Ним стала швейцарська трейдингова компанія D.Trading International SA, яка належить до групи DTEK.

З групою DTEK банк «Південний» працює з 2019 року. У 2023 році банк значно розширив співпрацю з клієнтом та став ініціатором реалізації проєкту на європейському ринку.

Після оцінки кредитоспроможності клієнта з боку «Південного» банк RIB відкрив для D.Trading International SA кредитну лінію та овердрафт із загальним лімітом 5 млн євро – профінансував обіговий капітал для розвитку напряму торгівлі енергоресурсами.

Ця співпраця стала можливою завдяки розумінню принципів роботи моделей українського бізнесу, оцінки клієнта з боку «Південного» та наявності всіх можливостей повноцінно кредитувати з боку банку RIB.

Нагадаємо: у 2022 році Акціонерний банк «Південний» – третій за розміром активів банк з українським приватним капіталом – створив разом із латвійським банком RIB програму «Південний West Bridge», яка допомагає українському бізнесу отримати фінансування для розвитку в Європі.