Команда Південного долучилась до другого благодійного забігу INDEPENDENCE HALF-MARATHON від Seaside Runners!

18.09.2025
Команда Південного долучилась до другого благодійного забігу INDEPENDENCE HALF-MARATHON від Seaside Runners!-Банк Пивденный

Колеги бігли у всіх представлених дистанціях: 1, 5, 10 та 21 км. Траса простяглася мальовничими вулицями історичного центру Одеси та була добре збалансованою: підйоми – короткі, а на спусках можна було відновити сили та додати швидкості.

Протягом маршруту атмосфера підтримки була шаленою: бігунів активно підбадьорювали волонтери, вболівальники та музиканти – окремий респект барабанщику, який біля Оперного заряджав енергією кожного, хто пробігав повз. Учасники отримали медалі із зображенням знакових місць Одеси. 

Маємо й привід для гордості: бігунка від Південного зайняла третє місце на дистанції 5 км у своїй віковій категорії та отримала смачний приз від партнерів.

Це був глобальний спортивно-масовий захід, де взяли участь бігуни з різних куточків України, а також із Польщі, Німеччини, Франції та Молдови. Хтось біг уперше, хтось ставив нові рекорди, але всіх об’єднували натхнення та відчуття причетності до важливої справи.

Дякуємо організаторам за подібні заходи, які підтримують спорт, ветеранів та корпоративний дух!