На сайті банку «Південний» запрацював магазин монет

16.11.2021

На сайті Акціонерного банку «Південний» відбулося оновлення – запрацював магазин, в якому можна онлайн придбати іноземні монети.

З 16 листопада 2021 року монети можна придбати на сайті банку онлайн цілодобово і без вихідних. Для купівлі доступні монети монетних дворів Польщі, Нової Зеландії та Монетного двору Майєра.

Для оформлення купівлі необхідно перейти у розділ «Монети і метали», обрати монету, вказати контактні дані та спосіб доставки: відділення «Нової пошти», кур’єр або самовивіз із відділення в Одесі на вулиці Краснова, 6/1. Оплата можлива виключно у безготівковій формі.

«Ми створили магазин монет для зручності клієнтів банку. Раніше на нашому сайті був лише каталог монет, в якому можна було підібрати варіант, що сподобався, і замовити його доставку у відділення. Але, зважаючи на те, що відділення банку «Південний» є не в усіх містах України, не всі бажаючі могли придбати монети. А з технічних причин доставка могла тривати близько двох тижнів. Сьогодні до каталогу додався повноцінний інтернет-магазин, який спростив процес купівлі монет і зробив його доступним для клієнтів у будь-якому куточку країни», – розповідає керівник напрямку «Банківські метали та нумізматична продукція» банку «Південний» Ольга Гаврилова.

Сьогодні в магазині представлено понад 120 найменувань срібних монет, які доступні для купівлі онлайн. В описі присутня вся необхідна інформація: назва, тема, характеристики монети (країна та рік випуску, вид металу, проба, додаткові елементи/вставки, наявність упаковки, капсули та сертифіката).

«Наразі ми пропонуємо клієнтам лише монети іноземних монетних дворів. Є сувенірні монети із символом наступного року – тигром. Тому, якщо ви думали, яким подарунком напередодні новорічних свят здивувати рідних або друзів, ви можете це зробити, придбавши потрібну монету на сайті. Асортимент буде поповнюватися відразу після випуску монетними дворами нових монет», – ділиться Ольга Гаврилова.

Нагадаємо: банк «Південний» є офіційним дистриб'ютором монетних дворів Польщі, Австрії, Нової Зеландії, Монетного двору Майєра. На сайті можна вибрати монети з дорогоцінних металів, монети зі вставками, монети-кулони, брелоки й талісмани. Кожна монета продається у подарунковій упаковці, а її справжність підтверджується сертифікатом.