Банк «Південний» відкрив оновлене відділення в Одесі на вулиці Катерининській

05.02.2020
Банк «Південний» відкрив оновлене відділення в Одесі на вулиці Катерининській-Банк Пивденный

Банк «Південний» оновив відділення на вулиці Катерининській. Це одне з найстаріших відділень банку в м. Одесі.

Дизайн відділення виконано відповідно до нового стандарту та айдентики банку.

Оновлене відділення банку «Південний» є повнофункціональним і надає широкий спектр банківських послуг з обслуговування фізичних та юридичних осіб, у тому числі: кредитування, відкриття рахунків і розрахунково-касове обслуговування, емісія та обслуговування платіжних карток, відкриття поточних і депозитних рахунків та оренда індивідуальних банківських сейфів, грошові перекази та інші послуги.

Додатково для зручності клієнтів у відділенні банку організовані окремі зони обслуговування фізичних та юридичних осіб, комфортний касовий зал, а також депозитарій.

Відділення банку «Південний» розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Катерининська, 17.

Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:30 (касове обслуговування до 17:00), вихідні дні – субота та неділя.

Процес оновлення відділень банку «Південний» відбувається у межах проєкту ребрендингу і є продовженням програми трансформації банку, яка спрямована на підвищення рівня сервісу, якості банківських продуктів, а також зміцнення позицій банку в роздрібному бізнесі. Багато відділень вже змінили формат, інші чекають своєї черги.

Ознайомитися з повним переліком відділень банку «Південний» можна на сайті за посиланням

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2019 року нараховувала 98 відділень у 18 регіонах України.