Директор департаменту корпоративного бізнесу Олександр Матюшенко став членом правління банку «Південний»

11.01.2021

Директора департаменту корпоративного бізнесу Акціонерного банку «Південний» Олександра Матюшенко призначено членом правління банку.

На підставі здійсненої раніше оцінки та у зв’язку з погодженням кандидатури Олександра Матюшенка Національним банком України члени Наглядової ради банку «Південний» прийняли рішення про його призначення з 01.01.2021 членом правління банку строком на 5 років.

Олександр Матюшенко народився в місті Білгород-Дністровський Одеської області. З відзнакою закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Фінанси», має більш ніж 15-річний досвід роботи в банківському секторі.

Олександр Матюшенко є частиною команди банку «Південний» вже 13 років. Свою кар’єру в банку він розпочав у 2007 році з посади головного економіста кредитного департаменту. Пізніше став провідним економістом відділу обслуговування корпоративних клієнтів, а згодом очолив управління обслуговування клієнтів великого корпоративного бізнесу. Із січня 2018 року є директором департаменту корпоративного бізнесу.

До сфери відповідальності Олександра Матюшенка у складі правління банку належать корпоративний напрямок бізнесу та інвестиційний бізнес.