Банк «Південний» став стратегічним партнером нафтової конференції в Білорусі

04.10.2021

Акціонерний банк «Південний» виступив стратегічним партнером міжнародної галузевої конференції «Ринок нафтопродуктів і газу Республіки Білорусь: виробництво, трейдинг, роздріб», що проходила 30 вересня та 1 жовтня у Мінську.

Це найбільший галузевий форум у Білорусі, у межах якого аналізуються основні тенденції ринків енергоносіїв, перспективи білоруської нафто- та газопереробки, трейдингу нафтопродуктів і зрідженого газу, а також обговорюються технічні та маркетингові інновації в галузі АЗС та нафтопереробного господарства.

«Хочу подякувати організаторам конференції – «Белоруснефть» і «Белоил» – за запрошення і можливість взяти участь у конференції. Білорусь для України – стратегічний партнер на ринку нафтопродуктів і газу. 80 % обсягу імпортованих в Україну нафтопродуктів виробництва Республіки Білорусь купується клієнтами банку «Південний», який є одним із лідерів корпоративного банківського сектора країни та одним із ключових фінансових партнерів для гравців ринку нафти та газу. Ми, як банк, сподіваємося на подальше партнерство, у тому числі стратегічне партнерство, з усіма експортними підрозділами в Україні, що торгують нафтопродуктами та газом виробництва Республіки Білорусь», – прокоментував директор департаменту корпоративного бізнесу Олександр Матюшенко.