На сайті банку «Південний» відновив роботу магазин монет

07.06.2022

З 7 червня 2022 року на сайті банку «Південний» відновив роботу онлайн-магазин іноземних монет. Для купівлі доступні монети монетних дворів Польщі, Нової Зеландії та Монетного двору Майєра.

У магазині представлено понад 120 найменувань монет. Можна вибрати монети з дорогоцінних металів, монети зі вставками, монети-кулони, брелоки й талісмани. Кожна монета продається у подарунковій упаковці, а її справжність підтверджується сертифікатом. В описі присутня вся необхідна інформація: назва, тема, характеристики монети (країна та рік випуску, вид металу, проба, додаткові елементи/вставки, наявність упаковки, капсули та сертифіката).

Для оформлення купівлі необхідно перейти у розділ «Монети і метали», обрати монету, вказати контактні дані та спосіб доставки: відділення «Нової пошти», кур’єр або самовивіз із відділення в Одесі на вулиці Краснова, 6/1. Оплата можлива виключно у безготівковій формі.

Нагадаємо: банк «Південний» є офіційним дистриб'ютором монетних дворів Польщі, Австрії, Нової Зеландії, Монетного двору Майєра.