З 1 лютого зміняться тарифи за платіжними картками клієнтів – фізичних осіб

31.12.2020

З 1 лютого 2021 року в Акціонерному банку «Південний» набирають чинності оновлені тарифи на обслуговування поточних рахунків із використанням платіжних карток для клієнтів – фізичних осіб.

Основні зміни в тарифах, що діятимуть з 1 лютого 2021 року:

  1. Пакети «Бліц», «Універсальний», «Статус», «Адвокат», «Мобільний депозит +» перенесені в тарифний план «Стартовий» відповідних діючих тарифів.
  2. Скасовано плату за безготівкове поповнення рахунку коштами Управління соціального захисту населення, Пенсійним фондом, а також коштами, зарахованими від організації-роботодавця, учбового закладу в межах договору про обслуговування зарплатного проєкту з організацією або поповнення рахунку судноплавною чи IT-компанією.
  3. Картка до депозиту, картки для виплат ІБС/ФГВФО/акцій банку об’єднано в «Картку для виплат».
  4. Тариф на зняття готівки понад встановлений ліміт для тарифного плану «ЕЛІТ» тарифів «Для власних потреб» знижено з 0,4 % до 0,3 % (мін. 5 грн).
  5. Не тарифікуватиметься щомісячне обслуговування поточного рахунку співробітника бюджетної організації в тарифному плані «Стартовий» тарифів «Для отримання доходів».
  6. Збільшено строк дії, на який оформлюються додаткові картки. Пакети «Стартовий», «Престиж» – 5 років, пакети «Безмеж», «Еліт» – 1 рік.

З оновленими тарифами ви можете ознайомитись у розділі тарифів на сайті банку – https://bank.com.ua/tarifi.