Зміна номерів карткових рахунків відповідно до вимог законодавства

20.11.2018

Шановні клієнти Акціонерного банку «Південний»!

Повідомляємо вас, що відповідно до вимог Постанови Національного банку України від 11.09.2017 № 89 протягом 24-26 листопада 2018 р. Акціонерний банк «Південний» буде проводити заміну номерів рахунків клієнтів – фізичних осіб із використанням платіжних карток 2625 на рахунки 2620.

В межах реалізації даного переходу 24-26 листопада буде здійснено відкриття клієнтам банку нових рахунків із використанням платіжних карток 2620 і переведення залишків коштів рахунків 2625 на нові рахунки. Старі рахунки 2625 будуть закриті з ініціативи банку.

У зв’язку з необхідністю проведення технологічних робіт зі зміни номерів рахунків:

  • 23 листопада у відділеннях банку припиняються операції відкриття і закриття рахунків із використанням платіжних карток. Відновлення операцій буде здійснене з 26 листопада.
  • 24-25 листопада робота в системі дистанційного обслуговування Південний MyBank буде недоступна. Відновлення функціонування  всіх сервісів Південний MyBank, крім операцій з картковими рахунками, планується з 26 листопада. 26  листопада можливе тимчасове відключення Південний MyBank.
  • 24-25 листопада для клієнтів – юридичних осіб буде недоступна робота в системі дистанційного обслуговування i Відновлення роботи iFOBS буде здійснене 26 листопада з 9:00.
  • 26 листопада для клієнтів – юридичних осіб буде обмежена послуга «Зарплатний проект iFOBS». У зв’язку з неможливістю проведення банком операцій із зарахування коштів на карткові рахунки фізичних осіб клієнтам не рекомендується формувати і передавати в банк платіжні відомості. Відновлення роботи буде здійснене з 27 листопада.
  • 24, 25, 26 листопада операції з платіжними картками в терміналах банку, банкоматах і торговій мережі залишаться доступними. Операції у відділеннях банку і в системі Південний MyBank за картковими рахунками (зняття и поповнення рахунку через касу, безготівкові перекази за рахунками тощо) будуть відновлені з 27 листопада.

Звертаємо вашу увагу: до 24 листопада включно операції клієнтів здійснюються в чинному порядку – за рахунками 2625. Рекомендуємо всі невідкладні операції з картковими рахунками здійснити до 24 листопада, оскільки відновлення в повному обсязі сервісів і операцій банку за картковими продуктами буде здійснене з 27 листопада.

Зміна номерів карткових рахунків не впливає на дію банківських карток і договірні відносини. До кінця 2018 року діятиме автоматизована процедура, яка буде зараховувати платежі, внесені на старі реквізити, за новими реквізитами.

Звертаємо вашу увагу, що з 01.01.2019 зарахування платежів необхідно буде здійснювати виключно на новий номер рахунку.