Програма винагород Mastercard

Відтепер розраховуватися картками Mastercard Банку ПІВДЕННИЙ стало ще вигідніше і приємніше. Банк ПІВДЕННИЙ приєднує всіх своїх клієнтів до постійно діючої програми винагород Mastercard.

Програма винагород Mastercard – це унікальний спосіб отримувати винагороду, розраховуючись за покупки та послуги в магазинах або в мережі Інтернет як в Україні, так і за кордоном.

З карткою Masterсard Банку ПІВДЕННИЙ ви автоматично стаєте учасником програми винагород Mastercard, отримуєте бали за будь-які покупки та обмінюєте їх на подарунки – від сертифікатів на запашну каву в мережі автозаправок WOG до квитків на літак і туристичних поїздок.

Бали автоматично зараховуються на ваш рахунок після кожної оплати карткою Mastercard Банку ПІВДЕННИЙ у торгово-сервісних точках (магазинах, ресторанах, автозаправках тощо).

Насолоджуйтесь покупками з програмою винагород Mastercard і Банком ПІВДЕННИЙ!

Як це працює:

Відкрийте картку Mastercard в одному з відділень Банку ПІВДЕННИЙ

Зареєструйтеся в програмі винагород Mastercard

Отримайте 500 бонусних балів за перший вхід до персонального кабінету

Оплачуйте карткою покупки та отримуйте 1 бал за кожні витрачені 10 грн* або 15 грн**

Обмінюйте бали на подарунки в особистому кабінеті
* сплачені картками Gold і Platinum;
** для карток World і Standard

Додаткова інформація:

 • Якщо у вас кілька карток Mastercard – вони будуть об’єднані в «сім’ю» з одним бонусним рахунком.
 • Якщо не вистачає балів для подорожі – доплатіть різницю вашою платіжною карткою.
 • Отримуйте бали, розраховуючись карткою по всьому світу.

Діючі акційні пропозиції

Ми відповідаємо на запитання, що найчастіше у вас виникають:

 • Як стати учасником програми?

У програмі беруть участь власники будь-яких карток Mastercard, емітованих Банком ПІВДЕННИЙ. Ваші діючі картки автоматично додаються в програму, об’єднуються в «сім’ю», і всі бали накопичуватимуться на єдиному бонусному рахунку.

 • Де я можу дізнатися баланс балів?

Перевірити баланс накопичених балів ви можете в своєму особистому кабінеті.

 • Що робити, якщо бали за покупку не були нараховані?

В особистому кабінеті ви можете знайти всю інформацію про нараховані та накопичені бали. Є операції, за які бали не нараховуються (наприклад, за покупки, які потім повертаються, за переказ коштів, зняття готівки, страхові платежі, списання нарахованих процентів за кредитною карткою, штрафи, пені, будь-які азартні ігри тощо – повний перелік операцій, за які бали не нараховуються, ви можете знайти на сайті програми в офіційних правилах). Якщо ви вважаєте, що бали за операцію вам все ж таки не були нараховані, будь ласка, зверніться до Контакт-центру Банку ПІВДЕННИЙ за телефоном 0 800 30 70 30.

 • Що робити, якщо кількість балів у особистому кабінеті не збігається з моїми розрахунками?

У цьому випадку необхідно звернутися до Контакт-центру Банку ПІВДЕННИЙ за телефоном 0 800 30 70 30 для отримання консультації.

 • Протягом якого часу я можу обміняти бали на подарунки?

Строк дії балів – 3 роки, починаючи з дати, коли бали були нараховані. Це означає, що на четвертий рік бали, які були зараховані після вашої реєстрації в програмі, будуть поступово анульовані без попередження. Коли ви обмінюєте бали, спочатку списуються ті, які були зароблені раніше.

 • Чи будуть нараховуватися бали, якщо я здійснюю розрахунок кредитними коштами?

Так, якщо ваша картка бере участь у програмі, то бали нараховуватимуться незалежно від того, чи проводите ви розрахунки за товари або послуги за рахунок власних або кредитних коштів.

 • Протягом якого часу доставляються подарунки?

Строк доставки залежить від обраного вами подарунка.

Матеріальні подарунки доставляються поштою або кур’єром протягом 14 днів.

Миттєві подарунки – у відповідь надсилається повідомлення з номером електронного сертифіката. У виняткових випадках доставка може зайняти до 2-х робочих днів.

 • Чи можу я поміняти/повернути подарунок?

На жаль, замовлені подарунки обміну та поверненню не підлягають.

 • Чи можу я замінити вид послуги, зазначеної в сертифікаті?

Ні, згідно з правилами програми, ви можете скористатися послугою, зазначеною безпосередньо в сертифікаті.

 Офіційні правила програми винагород Mastercard

 Официальные правила Винагороди за розрахунки з Google Pay

Шановні клієнти!

Дбаючи про безпеку ваших операцій із платіжними картками, з 01 жовтня 2018 року банк «Південний» емітує картки класу не нижче World (із чипом і технологією Contactless payment), проте, на жаль, до 15 грудня 2018 року банком буде скасовано участь платіжних карток із магнітною смугою Mastercard Unembossed (BIN 516939) у Програмі винагород Mastercard для своїх клієнтів.

Відповідно до п. 9.2, п. 9.6.5 підрозділу 9. «ПРАВИЛ ТА УМОВ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ ВИНАГОРОД MASTERCARD» ДОГОВОРУ КОМПЛЕКСНОГО БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ», до участі в Програмі винагород Mastercard допускатимуться надалі платіжні картки МПС Mastercard класу Platinum, Gold, Standard та World.

За наявності у вас лише однієї платіжної картки (Mastercard Unembossed) для того, щоб поновити можливість участі в програмі, вам необхідно звернутись до відділення банку «Південний» з метою перевипуску основної або випуску додаткової платіжної картки МПС Mastercard класу не нижче World (тарифікація згідно з діючими тарифами банку».