Акції та пропозиції

Особливі переваги для клієнтів банку «Південний».

Відпочивайте з комфортом – бронюйте готелі за допомогою Hotels.com зі знижкою

Шукайте помешкання в будь-якому куточку світу на Hotels.com, оплачуйте бронювання картками банку «Південний» та отримуйте знижку 10 %.

Для того, аби отримати знижку, необхідно:

  • отримати промокод;
  • ввести промокод під час бронювання;
  • оплатити замовлення за допомогою платіжної картки* банку «Південний».

* Пропозиція дійсна лише для онлайн-бронювання за вказаною адресою

Знижки діють для держателів усіх типів карток банку «Південний»:

  • для карток класу Debit, Standard/Classic,Gold та Platinum надається знижка 10 % (промокод вказано на сторінці).

Hotels.com об’єднує сотні тисяч готелів по всьому світу — від економних до найбільш дорогих і престижних, а також містить їхній докладний опис, відгуки відвідувачів і має в своєму розпорядженні зручну форму пошуку готелю за місцем розташування, рівнем комфорту, вартістю та іншими параметрами.

VISA Explore — ваш особистий навігатор у програмі привілеїв преміальних карток від банку «Південний»

Додаток VISA Explore — просте глобальне рішення, розроблене для інформування держателів карток VISA від банку «Південний» про переваги преміальної платформи, яка дозволяє робити покупки з VISA швидко, просто та економно.

Відтепер держатель преміальної картки ViSA від банку «Південний» може легко знайти спеціальні пропозиції та акції поруч із місцем свого знаходження в Україні та за кордоном — все, що необхідно: від туристичних пропозицій до ресторанів, розваг і магазинів.

Основні функції:

  • застосовуючи геолокацію, функція «Поряд» знаходить найкращі пропозиції навколо вашої локації та зручно показує їх на мапі. Це ідеальний додаток для клієнтів, що хочуть побачити спеціальні акції навколо себе;
  • автоматичні повідомлення надають інформацію про оновлення;
  • користувачі зможуть знайти банкомати, які є поблизу, одним натисканням кнопки;
  • додаток пропонує швидкий доступ до допомоги в надзвичайних ситуаціях та номерів служби підтримки клієнтів – держателів преміальних карток.

Інструкція з використання у розділі Документи.

Питання та відповіді

Так. Додаток включатиме всі глобальні, регіональні та місцеві акції та пропозиції.

Функція «Фільтр» у додатку дозволяє вам фільтрувати доступні пропозиції за типом картки. Тому, якщо ви маєте VISA Infinite або просто VISA Classic, ви зможете побачити акції, актуальні тільки для вас.

Ви можете скористатися функцією фільтра і відфільтрувати пропозиції, що діють у країні, яку ви відвідуєте. Або ви можете натиснути «Поряд», щоб побачити акції, що діють навколо вас (немає значення, де ви знаходитесь).

Додаток вміщує перелік світових центрів допомоги споживачам, що діють у країні, в якій ви перебуваєте. У разі непередбачуваної ситуації ви можете негайно зателефонувати відповідальному персоналу, просто натиснувши «Набрати номер».