Пакет «Для купівлі-продажу ОВДП»

Тарифний пакет «Для купівлі-продажу ОВДП» розроблений з урахуванням усіх потреб клієнтів для проведення операцій з купівлі або продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Переваги пакету

Поточний рахунок за тарифним пакетом «Для купівлі-продажу ОВДП» відкривається клієнтам – фізичним особам для проведення операцій з купівлі або продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Процедура придбання і проведення операцій з ОВДП є простою і зручною. У відділені банку клієнт відкриває поточний рахунок за тарифним пакетом «Для купівлі-продажу ОВДП» у національній або іноземній валюті з подальшим відкриттям рахунку у цінних паперах та підписанням договору на брокерське обслуговування. У супроводі компетентного співробітника відбувається підбір, придбання і зарахування ОВДП на рахунок клієнта в цінних паперах. Після закінчення терміну згідно з випуском ОВДП Міністерство фінансів України виплачує клієнту на поточний рахунок за тарифним пакетом «Для купівлі-продажу ОВДП» у банку номінальну вартість цінних паперів і накопичені проценти.

Валюта рахунку — гривня, долар США, євро;

Відкриття поточного рахунку за тарифним пакетом «Для купівлі-продажу ОВДП» дозволить:

  • здійснювати розрахунки за брокерським договором у безготівковій формі (не тарифікується);
  • проводити зарахування коштів на рахунок після погашення ОВДП та виплати коштів із рахунку (не тарифікується);
  • отримувати інформаційні довідки про рух або залишок коштів на рахунку;
  • оформити банківську довіреність до банківського рахунку.

Як замовити пакет?

  • Завітати до відділення

    Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Південний MyBank

Керуйте власними фінансами, здійснюйте платежі та контролюйте витрати будь-де та будь-коли в режимі 24/7!

Детальніше

Південний MyBank-Банк Пивденный

Можливі наслідки для клієнта в разі користування вкладами/поточними рахунками фізичних осіб

Збільшення розміру податку на доходи фізичних осіб та військового збору від доходів, отриманих від вкладних (депозитних) операцій.

Віднесення банківської установи до категорії неплатоспроможних за рішенням Національного банку України. Відшкодування коштів клієнту Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у розмірі вкладу, включаючи нараховані проценти станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 000 гривень. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку.