Індивідуальні банківські сейфи в умовах воєнного стану

Особливі можливості для клієнтів

Акціонерний банк «Південний» на період дії воєнного стану в Україні пропонує нові можливості для клієнтів, які орендують індивідуальні банківські сейфи.

  1. Оформлення банківської довіреності на право користування сейфом за зверненням клієнта особисто до відділення банку незалежно від регіону.
  2. Оформлення заяви на одноразове відвідування сейфа для вилучення цінностей з можливістю дострокового закриття договору оренди через веб-версію системи дистанційного обслуговування «Південний MyBank» у межах сервісу «Замовлення послуг». Інструкція зі створення заяви доступна за посиланням.
  3. Подовження строку дії прострочених договорів оренди.

Важливо! Датою подовження договору оренди буде дата виходу договору на прострочку.

Подовжити строк дії простроченого договору оренди індивідуального банківського сейфа можна у відділенні банку, у якому розташований сейф, а також через «Південний MyBank» у межах сервісу «Замовлення послуг».

З 1 травня 2022 року оплата за кожен день після закінчення строку дії договору оренди індивідуального банківського сейфа становитиме 50 грн (у тому числі ПДВ).

З 20 червня 2022 року оформлення заяви на одноразове відвідування сейфу для вилучення цінностей у СДО "ПІВДЕННИЙ MYBANK" (web-версія) становитиме 100 грн (у тому числі ПДВ).