Місія

Ми створюємо фінансові можливості для розвитку бізнесу, покращення якості життя наших клієнтів та їхніх сімей.

Бачення

Універсальний український банк – лідер фінансових рішень, що розуміє потреби клієнтів та пропонує прості та надійні продукти.

Цінності

Фокус на потреби клієнтів

Головний принцип усіх продуктів та послуг банку – поєднання максимальної вигоди для клієнта з простотою сервісів.

Ми завжди йдемо назустріч побажанням клієнтів, враховуємо їхню думку в своїй роботі та постійно вдосконалюємо наші продукти та послуги.

Порядність

Ми надаємо повну, достовірну та своєчасну інформацію про наші продукти та послуги, дотримуємося домовленості та завжди діємо в інтересах клієнта.

Ми довіряємо один одному та відкрито обговорюємо будь-які робочі питання.

Ініціативність

Ми відкрито обговорюємо нові ідеї та використовуємо будь-які можливості для їх реалізації. Завжди вітаємо нестандартні рішення, не боїмося виходити за встановлені межі.

Ми виступаємо ініціатором ділового спілкування з клієнтами, аргументовано переконуємо, надихаємо, приймаємо нові виклики.

Прагнення до розвитку

Для нас будь-які зміни – це нові можливості. Ми ставимо перед собою сміливі цілі, впевнено їх досягаємо і не боїмося робити помилки.

Ми підтримуємо прагнення досконалості наших працівників та створюємо найбільш сприятливі умови для досягнення спільних цілей.

Команда

Наша команда – наш головний актив, тому ми всебічно розвиваємо можливості наших працівників і віримо в їхній професіоналізм.

Для нас успіх – перемога всієї команди, тому ми робимо все для того, щоб кожен працівник відчув себе її частиною.