Банк «Південний» отримав нагороди за високу продуктивність у розвитку карткових продуктів і технологій та за підтримку фестивальної кешлес-концепції

11.10.2018

Під час щорічного Mastercard Day, який відбувся в Києві на початку жовтня, банк «Південний» отримав від компанії Mastercard дві нагороди в номінаціях Bank 2018: Productivity Advance за високу продуктивність у розвитку карткових продуктів і технологій та Cashless Fest Concept Support: Koktebel Jazz за підтримку фестивальної кешлес-концепції.

«Ці досягнення – результат плідної роботи всієї команди банку. Ми постійно працюємо над удосконаленням банківських продуктів, онлайн-сервісів та створюємо послуги, які максимально відповідають потребам ринку і наших клієнтів. Наші клієнти можуть додати до мобільного гаманця Google Pay усі свої картки, а також відчути переваги використання програми винагород від Mastercard та банку «Південний», завдяки якій можна отримувати приємні подарунки за розрахунки платіжними картками», – коментує начальник управління розробки продуктів департаменту роздрібного бізнесу банку «Південний» Ольга Коломієць.

Mastercard Day щорічно збирає партнерів міжнародної платіжної системи – представників провідних банків України, які досягли значних успіхів у певних напрямах співпраці з Mastercard за підсумками поточного року.

Нагадаємо: картковий портфель банку «Південний» включає карткові пропозиції, які поєднують надійність, зручність користування коштами, програми лояльності (зокрема Mastercard Rewards® та «Mastercard Більше»), бонуси та привілеї від партнерів тощо.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу.