Довгостроковий кредитний рейтинг банку «Південний» підвищено до рівня «uaAA»

03.10.2018

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підвищило довгостроковий кредитний рейтинг банку «Південний» до рівня «uaAA» зі стабільним прогнозом. Також агентством підтверджено рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність).

Підвищення кредитного рейтингу банку (попереднє значення становило «uaAA-») пов’язано зі значним зростанням операційного прибутку, збільшенням капіталу, низьким рівнем проблемної заборгованості і високим ступенем диверсифікації залучених коштів.

«Це чудова новина, яка не тільки позитивно характеризує динаміку розвитку банку, але й допомагатиме в роботі нам і нашим клієнтам. З підвищенням довгострокового кредитного рейтингу ми зможемо надавати нашим клієнтам необхідні банківські гарантії на користь державних компаній у межах публічних тендерів, за якими встановлені високі вимоги до рейтингів банків», – прокоментував начальник управління обслуговування великих корпоративних клієнтів банку «Південний» Юрій Воєвода.

Згідно з національною рейтинговою шкалою агентства, позичальник з рейтингом на рівні «uaАА» характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами, а стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.