Банк «Південний» розпочав продаж страхових полісів від PZU Україна

19.12.2018

Банк «Південний» розпочав продаж страхових продуктів у всіх відділеннях регіональної мережі банку.

Відтепер у відділеннях банку клієнти можуть оформити наступні страхові продукти:

  • ОСЦПВ – обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка);
  • ДЦВ – добровільна цивільна відповідальність (Добровільна автоцивілка);
  • «Зелена карта» – міжнародне обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
  • «Туризм» – медична страховка для виїзду за кордон.

«Ми постійно розширюємо перелік наших послуг для фізичних осіб. Тепер фізичні особи, мають можливість придбати страхові продукти наших партнерів у будь-якому відділенні банку, при цьому вартість полісів не буде відрізнятися від вартості при оформленні поліса в офісі страхової компанії», – повідомив директор департаменту роздрібного бізнесу банку «Південний» Артем Сємєйнов.

Для оформлення страхових продуктів клієнту потрібно надати мінімальний пакет документів, а розрахунок за придбані страхові поліси можна здійснити як в готівковій, так і в безготівковій формі.

PZU Україна дбає про своїх  клієнтів вже понад 25 років.  Місія Групи PZU Україна – пропонувати клієнтам прості та ефективні продукти страхування та високий рівень європейського сервісу, котрі у комплексі будуть гарантувати безпеку клієнта та легкість у використанні страхових продуктів  групи PZU Україна.