Банк «Південний» визнано найкращим корпоративним банком з українським капіталом

07.02.2019

6 лютого в рамках V LEGAL BANKING FORUM відбулося нагородження кращих банків 2019 року за версією видання FinClub.

У категорії «Банки з приватним українським капіталом» у номінації «Корпоративний банк» переміг банк «Південний». Банк показав кращий результат абсолютного приросту гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року.

Методологія відбору переможців грунтувалася на загальнодоступних даних звітності банків за минулий рік. У рейтингу брали участь банки з українським капіталом, державні банки і банки з іноземним капіталом, які аналізувалися окремо – кожен у своїй категорії.

Перемога в номінації «Корпоративний банк» – це висока експертна оцінка ефективної роботи всього колективу фінансової установи. Варто відзначити, що банк «Південний» активно працював з корпоративним сектором протягом 25 років своєї історії та володіє глибоким знанням фінансового ринку і розумінням потреб українського бізнесу.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами перших 9 місяців 2018 року, чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.