Банк ПІВДЕННИЙ повідомляє про виплати коштів вкладникам ПАТ «АКБ БАНК», ПАТ «БГ БАНК», ПАТ «КБ «НАДРА», ПАТ «Інтеграл-Банк»

25.09.2018

З 25.09.2018 до 06.11.2018 у відділеннях Банку ПІВДЕННИЙ будуть здійснюватися виплати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вкладникам ПАТ «АКБ БАНК», ПАТ «БГ БАНК», ПАТ «КБ «НАДРА» і ПАТ «Інтеграл-Банк».

Банк ПІВДЕННИЙ виступає банком-агентом з виплат відшкодувань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Банк одним з перших успішно здійснює виплати в новій автоматизованій системі ФГВФО. Автоматизована система створена для того, щоб зробити процес отримання гарантованої суми вкладником максимально зручним, а також захистити права і законні інтереси вкладників у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.

Для отримання відшкодування вкладнику необхідно мати при собі паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно звернутися до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та надати копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також нотаріально завірену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи проценти, нараховані на день початку процедури виведення ФГВФО банку з ринку, але не більше 200 000 гривень.

Детальну інформацію про виплати можна дізнатися в контакт-центрі за телефоном 0 800 307030 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України).