«Підтримка бізнесу клієнтів МСБ стає нашим стратегічним пріоритетом», – Максим Цимбал, заступник голови правління банку «Південний»

26.09.2018

У першому півріччі 2018 року банк «Південний» майже на 50 % збільшив обсяг операцій з купівлі-продажу валюти клієнтів на міжбанку, приріст кредитного портфеля бізнес-клієнтів склав 30 %, а депозитного – 28 %. Про це заявив заступник голови правління Максим Цимбал на VII Міжнародній банківській конференції SME Banking Club Conference 2018 для Білорусі, України та Молдови (BUM18).

«З огляду на результати майже 25-річного досвіду роботи банку «Південний», ми створили максимально зручні умови обслуговування бізнесу. Наші комплексні пропозиції та індивідуальний підхід дозволяють банку активно залучати клієнтів»зазначив Максим Цимбал.

SME Banking Club Conference 2018 проходила 20-21 вересня в Києві і була присвячена питанням розвитку фінансових послуг для мікро-, малого та середнього бізнесу, потенціалу продажів та ефективності витрат у цій сфері.

Ключовими темами для обговорення на конференції стали також моделі співпраці з фінтех-стартапами, цифровий банкінг, розвиток малого бізнесу в сільській місцевості, розвиток кредитування МСБ, а також фінансовий лізинг для компаній малого та середнього бізнесу.