Щоб ваші мрії зростали: банк «Південний» пропонує новий акційний депозит «Мріємір» – до 18 % річних

02.09.2019
Щоб ваші мрії зростали: банк «Південний» пропонує новий акційний депозит «Мріємір» – до 18 % річних-Банк Пивденный

Банк «Південний» пропонує вигідно розмістити кошти на новому акційному депозиті «Мріємір» зі ставкою до 18 % річних у національній валюті та щомісячною виплатою процентів.

Депозит «Мріємір» — це класичний строковий депозит на 3 або 6 місяців із можливістю отримати додаткові бонусні 2 % до обраного депозиту.

Мінімальна сума вкладу становить 10 000 гривень, а виплата процентів здійснюється щомісяця. Депозит не передбачає дострокового розірвання та автопролонгації.

Оформити акційний депозит «Мріємір» та отримати додаткові проценти дуже просто. Для цього потрібно в період з 2 вересня до 1 листопада 2019 року звернутися у будь-яке відділення банку «Південний» та обрати скретч-картку з розміром свого додаткового бонуса за вкладом «Мріємір». Оформлення вкладу «Мріємір» здійснюється з урахуванням обраного бонуса.

Банк «Південний» уже понад 25 років неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником та агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У 2019 році незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність).

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року.

 З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.