Електронний поліс «Автоцивілки» відтепер доступний для клієнтів банку «Південний»

23.01.2019

Відтепер у всіх відділеннях банку «Південний» можна придбати електронний поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка) від страхової компанії «PZU Україна». З електронним полісом ОСЦПВ не потрібно возити з собою бланк договору. Достатньо просто пред’явити поліс в електронному вигляді.

Усі автовласники зможуть швидко і зручно оформити поліс у будь-якому відділенні банку «Південний» та отримати його на свій e-mail, а за необхідності – роздрукувати на принтері. Електронний договір «Автоцивілки» має таку ж юридичну силу, як і договір, оформлений на  бланку. Такий договір неможливо загубити. До того ж, він є більш захищеним у порівняні із застарілим паперовим варіантом. За відсутності бажання укласти договір у цифровій формі клієнт може оформити звичний паперовий поліс. Договори у паперовому вигляді на бланках суворої звітності діють разом з електронним полісом.

Оформляючи електронний поліс, клієнти отримують цілу низку переваг:

  • поліс тут і зараз;
  • відсутність паперових договорів (поліс завжди під рукою в електронній поштовій скриньці);
  • онлайн-реєстрація в системі МТСБУ (поліс відразу зареєстрований і має статуc «діючий»).

Детально дізнатися про роботу відділень банку «Південний» можна за посиланням: https://bank.pivdenny.ua/ua/departments/.

Нагадаємо, що у грудні 2018 року банк «Південний» розпочав співпрацювати зі страховою компанією «PZU Україна». Придбати та швидко оформити різноманітні страхові продукти PZU можна в будь-якому відділенні банку «Південний». При цьому вартість полісів не відрізняється від вартості при оформленні поліса в офісі страхової компанії.

Банк «Південний» — універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України.

«PZU Україна» дбає про своїх  клієнтів вже понад 25 років.  Місія Групи «PZU Україна» – пропонувати клієнтам прості та ефективні продукти страхування та високий рівень європейського сервісу, котрі у комплексі будуть гарантувати безпеку клієнта та легкість у використанні страхових продуктів Групи «PZU Україна».