У Львові відкрилося відділення банку «Південний» у новому форматі

03.01.2019

У Львові за адресою: вул. Володимира Великого, 34 відкрилося відділення банку «Південний» у новому форматі. Це вже третє представництво банку «Південний» у Львові і перше відділення банку в Західному регіоні України, оформлене згідно з новим стандартом.

Усі відділення нового формату уособлюють сучасний підхід до банківського обслуговування. Для зручності клієнтів створено окремі зони обслуговування юридичних і фізичних осіб із наданням повного спектра банківських послуг, включаючи наявність депозитарію та зони самообслуговування.

Скористатися банківськими послугами, а також оцінити переваги сервісу і комфорт нового відділення банку «Південний» № 13-07 у Львові жителі та гості міста зможуть з понеділка до п’ятниці, з 9:00 до 18:00 (без перерви на обід).

Важливо відзначити, що за розміром кредитного портфеля юридичних осіб банк «Південний» посідає провідне місце у Львівському регіоні, а частка клієнтів великого корпоративного бізнесу, в яких відкриті рахунки в банку, становить 30 % від загальної кількості корпоративних клієнтів регіону. Саме тому банк інвестує в розширення регіональної мережі у Львові.

Для юридичних осіб банк пропонує відкриття та ведення поточних рахунків, обслуговування операцій зовнішньо-економічної діяльності (ЗЕД), кредитування та розміщення коштів на депозит, приймання виручки та здійснення платежів. Для клієнтів – фізичних осіб – оформлення карток, відкриття поточних рахунків, розміщення коштів на депозит, здійснення валютно-обмінних операцій і переказів за допомогою міжнародних платіжних систем, послуги зі зберігання цінностей тощо.

Нагадаємо: зміна корпоративного (фірмового) стилю, а також переформатування відділень відповідно до нового стандарту відбувається в межах проекту ребрендингу банку. Це стартова точка масштабної програми трансформації, в якій втілені лідерські амбіції банку «Південний», його прагнення розвиватися в ногу із часом, пропонуючи клієнтам високий рівень сервісу, зрозумілі й актуальні банківські продукти та послуги.