Отримати послуги в банку «Південний» тепер можна за цифровими документами із застосунку Дія

20.08.2021

З 20 серпня 2021 року в Акціонерному банку «Південний» можна отримати всі банківські послуги за цифровими документами з мобільного застосунку Дія.

Електронний паспорт (e-паспорт) із застосунку Дія тепер можна використовувати у відділеннях банку замість паспорта громадянина України у формі ID-картки/біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Все дуже просто:

  1. Відкрийте ваш паспорт у застосунку Дія.
  2. Натисніть на нього, щоб з’явився зворотній бік із QR/штрих-кодом.
  3. Пред'явіть штрих-код працівнику банку для здійснення запиту.
  4. Підтвердьте запит банку на передачу копії цифрових документів.
  5. Дія сформує цифрову копію паспорта з e-підписом та передасть до системи банку.

Використання цифрових документів допоможе скоротити час обслуговування. Клієнтам, які мають електронний паспорт у застосунку Дія, тепер не має потреби брати в банк із собою паперові документи для підтвердження особи.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг. 
Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.