З 1 листопада зміняться тарифи за платіжними картками клієнтів – фізичних осіб

28.10.2021

З 1 листопада 2021 року в Акціонерному банку «Південний» набирають чинності оновлені тарифи на обслуговування поточних рахунків із використанням платіжних карток для клієнтів – фізичних осіб.

Основні зміни в тарифах, що діятимуть з 1 листопада 2021 року:

  1. З 1 листопада до 31 грудня 2021 року не буде тарифікуватися оформлення, подовження, переоформлення платіжних карток класу Mastercard Platinum, Mastercard World Elite.
  1. Випуск бліц-картки до рахунку для власника рахунку або додаткового держателя платіжної картки (не іменної) тарифікується аналогічно з оформленням основної ПК. При цьому прив’язка бліц-картки доступна в будь-який момент (при оформленні, подовженні, переоформленні), якщо клієнт не може чекати на іменну картку до тарифних планів «Базовий», «Стартовий».
  2. Введено плату у розмірі 2 грн за кожен запит інформації про залишок коштів на рахунку за допомогою дзвінка у голосовому меню (IVR) до Центру клієнтської підтримки.
  3. Змінено умови платіжної системи Visa щодо додаткової перевірки трансакційної активності для карток Visa Platinum і Visa Signature. Щоб мати можливість користуватись удосконаленими сервісами, потрібно мати активну картку і протягом місяця, за останні 30+5 днів, розраховуватись картками Visa Platinum на cуму від 5 000 грн, Visa Signature – на суму від 10 000 грн.
  4. Змінено умови платіжної системи Mastercard щодо додаткової перевірки трансакційної активності для карток Mastercard Platinum і Mastercard World Elite. Щоб мати можливість користуватись удосконаленими сервісами, необхідно здійснювати розрахунки на загальну суму не менш ніж 6 000 грн, а з 1 грудня 2021 року – не менш ніж 10 000 грн за останні 30+5 днів.

З оновленими тарифами ви можете ознайомитись у розділі тарифів на сайті банку.