Смарт Каса

Банк «Південний» та компанія-партнер Смарт Каса пропонують інноваційний платіжний термінал з можливістю підключення програмного РРО та системи обліку.

Платіжний термінал Смарт Каса – це інноваційне рішення, яке дозволяє організувати зручну безготівкову оплату для ваших клієнтів.

Оплатити товари та послуги вони зможуть через сервіси Google Pay і Masterpass, Apple Pay або відсканувавши QR-код з екрану Смарт Каси чи екрану касира.

POS-термінал Смарт Каса дає можливість підприємцям виконати вимоги законодавства щодо фіскалізації та збільшити товарообіг і клієнтську базу.

До того ж ми пропонуємо вигідні умови еквайрингу на рівні 1,3% для терміналів Смарт Каса.

Ви назавжди забудете про орендні платежі та неякісну сервісну підтримку разом зі Смарт Касою та еквайрингом від банку «Південний»!

Чому це актуально?

  • Платежі здійснюються на місці, тому клієнт економить свій час, а касир – свій. 
  • Використання терміналу підвищує продуктивність ваших працівників, оскільки вони економлять час на зборі та контролі грошових коштів. 
  • Відсоток безготівкових оплат постійно збільшується, а вимоги законодавства щодо необхідності встановлення POS-терміналів стають більш жорсткішими.

Комплексне рішення «5 в 1»

Придбавши POS-термінал Смарт Каса, ви матимете можливість оновити його до комплексного рішення «5 в 1».

Смарт Каса – це новітнє обладнання українського виробництва, це працююча майже 24/7 служба підтримки, це 100% співвідношення «ціна-якість», це зручне інтуїтивне користування, лаконічний дизайн та гарантована відповідність усім вимогам Державної податкової служби та законодавства України.

Смарт Каса – це значно більше, ніж просто облік і податкова звітність. Це CRM-система. На базі зібраних даних щодо продажів, виручки та покупців підприємець може аналізувати ефективність свого бізнесу. Звіти, статистика, можливість контролювати роботу кількох торговельних точок у реальному часі, архів виданих чеків і каталог товарів – усі ці розширені функції є в особистому кабінеті підприємця.

Каса для прийняття готівкової оплати

Користуючись функціями «Продаж», «Повернення», «Відкладені чеки», «Експрес-продаж», «Зміни», «Звіти», продавець-касир фіксує всі касові операції, відображаючи рух товару, надходження готівки.

Банківський термінал

Приймає оплату з пластикових карток, смарт-годинників та смартфонів. Пристрій належить підприємцю, а не банку, тому немає щомісячної орендної плати.

Програмний РРО

ПЗ Смарт Каса розроблене відповідно до вимог ДПС, реалізована фіскалізація. Це означає легкі переобліки без помилок у звітності. Звіти в податкову відправляються автоматично, а за оновлення ПЗ підприємці не платять.

Вбудований принтер чеків

За бажанням покупця касир може відправити йому електронний чек на електронну пошту або ж видати паперовий. Чеки друкує Смарт Каса™ на звичайному термопапері, адже принтер вже в неї вбудований.

Сканер штрих-кодів

Саме завдяки сканеру можна легко обслуговувати довгі черги в пікові години, швидко додавати товари до каталогу та вести складський облік.

Деталі та консультації:
https://www.smartkasa.ua/pivdenny/ 

Спеціальна пропозиція

Смарт Каса та еквайринг від банку «Південний» – ідеальне поєднання, що підходить для будь-якого бізнесу. Скористайтеся нашою пропозицією та виведіть свій бізнес на новий рівень!