Банк ПІВДЕННИЙ успішно завершив три квартали з чистим прибутком у розмірі 58,3 млн грн

30 жовтня 2017

Банк ПІВДЕННИЙ успішно завершив перші три квартали 2017 року, показавши чистий прибуток 58,3 млн грн, що на 14 % перевищує аналогічний показник минулого року. Такий фінансовий результат банку підтверджує успішну реалізацію правильної стратегії розвитку фінансової установи, згідно з якою Банк ПІВДЕННИЙ розвивається як універсальний банк національного масштабу.

«Зараз банківський ринок демонструє дуже високу конкуренцію, що стає дедалі жорсткішою. Нам, як банку з українським приватним капіталом і абсолютно ринковою позицією, доводиться конкурувати з такими потужними гравцями, як державні банки і міжнародні банківські групи. Те, що нам в такій жорсткій конкуренції вдається показувати стійке зростання основних балансових показників і фінансових результатів, а також виконувати плани з досить жорсткого бюджету, говорить про правильну, виважену політику банку, глибоку експертизу і дуже серйозну роботу нашої команди», — прокоментувала Алла Ванецьянц, голова правління Банку ПІВДЕННИЙ.
Позитивна динаміка фінансових показників банку в перших трьох кварталах поточного року в цілому обумовлена зростанням за такими ключовими статтями балансу:

  • кошти фізичних осіб у національній валюті зросли на 27 % з початку року (склавши 2,8 млрд грн на 01.10.2017), що істотно перевищує зростання по банківській системі, яке склало всього 14 %;
  • на 01.10.2017 кошти фізичних осіб у всіх валютах становили 7,2 млрд грн. Станом на 01.10.2017 банк займає 11 місце в системі за обсягом коштів фізичних осіб;
  • обсяг кредитного портфеля юридичних осіб у гривнях збільшено на 17,4 % з початку року (склав 6,3 млрд грн на 01.10.2017), що значно вище, ніж аналогічний показник по системі в цілому (7,1 %);
  • кошти на поточних рахунках юридичних осіб зросли на 36 % з початку року.

Як повідомляє прес-служба банку, в бюджеті фінансової установи закладено подальше зростання ключових показників ефективності, яке дозволить за підсумками 2017 року одержати чистий прибуток більше 75 млн грн, що відповідає зростанню на 10 % (у порівнянні з 69 млн грн за 2016 рік).
Більш детально ознайомитися зі звітністю і фінансовими показниками Банку ПІВДЕННИЙ можна тут.

Довідка

Банк ПІВДЕННИЙ – одна з найбільших фінансових установ з українським капіталом; згідно з рейтингом НБУ, є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів. Банк стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. Станом на 1 жовтня 2017 року статутний капітал банку склав 1,2 млрд грн, активи банку – 21,9 млрд грн, кредитний портфель – 16,5 млрд грн.
Банк ПІВДЕННИЙ заснований у 1993 році в Одесі, є універсальним банком, що розвиває напрямки корпоративного, малого та середнього, а також роздрібного бізнесу по всій країні. В даний час його регіональна мережа складається з більш ніж 120 відділень по всій Україні, в системі банку працюють понад 2000 осіб. Основними акціонерами банку є: Юрій Родін, Марк Беккер, Алла Ванецьянц.