Валютний вклад з видачею іменного строкового ощадного (депозитного) сертифіката
Вклад «Депозитний сертифікат»

Багаторівнева система захисту цінного паперу (виготовлений на Державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна» — єдиному уповноваженому Міністерством фінансів і Національним банком України випускати цінні папери).

Депозитний калькулятор

Тут ви можете підібрати найоптимальніші для себе умови і побачити суму накопичень.

Сума вкладу

Строк вкладу

6 міс.

Виплата
За цей період я накопичу:
45 USD
Сума вкладу: 3,000 USD
Строк вкладу: 6 міс.
Ставка: null -
Ви отримаєте: 45 USD

Дані розрахунки отриманого доходу є орієнтовними (і без урахування податків)

Умови розміщення
Мінімальна сума вкладу

3000 доларів США/3000 євро

Поповнення вкладу

не передбачено

Автоматична пролонгація

не передбачено

Виплата процентів

наприкінці строку

Можливість дострокового повернення

не передбачено

Вклад «Депозитний сертифікат», це:

 • можливість по завершенню строку вкладу зняти без обмежень 100 % його суми та нарахованих відсотків у валюті сертифікату, згідно чинного законодавства;
 • багаторівнева система захисту цінного паперу (виготовлений на Державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна» — єдиному уповноваженому Міністерством фінансів і Національним банком України випускати цінні папери);
 • гарантується як Банком «Південний», так і Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Процентна ставка та умови виплати процентів

Валюта вкладу

Процентна ставка для строку, %

6 місяців

13 місяців

долар США

3,00

3,50

євро

2,00

2,50

Додаткові умови:

Вклад «Депозитний сертифікат» пропонуємо для клієнтів–фізичних осіб (резидентів і нерезидентів України), які відповідають нижче наведеним вимогам:

 • нові клієнти Банку «Південний» — фізичні особи, які звернулася до Банку, не мають внутрішнього коду клієнта Банку на день оформлення вкладу;
 • клієнти Банку, які за станом на дату звернення не мають залишків на пасивних рахунках в іноземних валютах доларах США/євро;
 • клієнти Банку, які на дату звернення мають діючі вклади і/або залишки коштів на поточних рахунках в іноземних валютах доларах США/євро, але для оформлення вкладу «Депозитний сертифікат» збільшують пасивні залишки на суму вкладу «Депозитний сертифікат» за рахунок «нових засобів», тобто додатково внесених;
 • клієнти Банку, які станом на дату звернення мають діючі вклади і/або залишки коштів на поточних рахунках в іноземних валютах доларах США/євро, і за рахунок частини коштів на цих рахунках, бажають оформити вклад «Депозитний сертифікат». Вони повинні додатково внести «нові кошти» у розмірі не менше 70 % від запланованої суми зняття з рахунку/рахунків в Банку «Південний» для розміщення на вклад «Депозитний сертифікат».

Згідно з чинним законодавством України доходи за іменним депозитним сертифікатом підлягають оподаткуванню (як і доходи за депозитами фізичних осіб).

Як оформити депозит?

 • Замовити онлайн

  Залишіть заявку, і наш менеджер зателефонує вам та призначить зустріч у відділенні.

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Гарантії
Більш ніж двадцятирічний досвід роботи банку «Південний» на фінансовому ринку, високий професіоналізм керівництва і співробітників, а також постійна участь з 1999 року у Фонді гарантування вкладів — три стовпи довіри зі сторони наших вкладників.

Питання та відповіді

Клієнт має право відкрити в банку необмежену кількість вкладів.

Так, проценти, нараховані за депозитами, оподатковуються незалежно від суми та валюти вкладу: з 01.01.2016 діє ставка оподаткування 18 % + додатково стягується 1,5 % військового збору.

Звертаємо вашу увагу, що оподатковуються саме нараховані проценти, а не вся сума вкладу.

Так, у банку передбачена послуга – розсилка SMS-інформування про закінчення строку дії заяви-договору банківського вкладу.

Банк «Південний» є  учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 016 від 16.10.2012). Фонд гарантує компенсаційні виплати за вкладами фізичних осіб у повному обсязі, але не більше 200 000 грн (рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 27 від 21.08.2012.

Офіційну довідку щодо депозитного рахунку можливо оформити у відділені банку, оплата — згідно з тарифами банку.

У банку в діючому переліку вкладів є вклади з автоматичною пролонгацією строку. Умови пролонгації зазначені в заяві-договорі банківського вкладу.

Відправити заявку
Будь ласка, залиште ваші контакти
Вам сподобався продукт?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.