Навчайте дітей фінансової грамотності!

Дитяча картка

Це персональна додаткова картка для дитини віком від 6 до 18 років.

Картка із легкістю замінить готівкові кишенькові гроші, які зазвичай дають батьки, і водночас викликатиме у дитини бажання розвиватися і пізнавати світ фінансів.

Переваги для клієнта:

 • Зручний і сучасний спосіб для батьків дбати про безпеку дитячих кишенькових грошей і безпеку дитини.
 • Гарантія можливості постійної фінансової підтримки для дітей, якщо вони поїхали на навчання або відпочинок.
 • Чудовий метод привчити дитину до самостійності та підвищити її фінансову грамотність.
 • Повний функціонал звичайної платіжної картки.
 • Оплата товарів і послуг у торгових точках та Інтернеті без комісій.
 • Контроль за всіма витратами вашої дитини за допомогою SMS-інформування. Повну інформацію про витрати і покупки дитини ви можете отримати за допомогою «Південний MyBank» (web і мобільний банкінг) або послуги Mobi-Card.
 • Валюта дитячої картки відповідає валюті рахунку основного власника (гривні/долари США/євро).
 • Ліміт за дитячою карткою можна змінити в «Південний MyBank» (web банкінг) та встановити індивідуальний ліміт, звернувшись до відділення банку.

Особливості картки:

 • Випуск картки тарифікується згідно з Тарифами банку.
 • На ім’я дитини відкривається додаткова картка до карткового рахунку одного з батьків.
 • Строк дії картки — до 5 років.
 • Послуга SMS-інформування надається на номер телефону дитини або одного з батьків (на вибір клієнта).

Дитина прямує на навчання або відпочинок за кордон?

 • Платіжна картка не підлягає письмовій декларації на митниці.
 • Картковий рахунок можна відкрити в гривнях, доларах США або євро; конвертація коштів у місцеву валюту відбувається автоматично за вигідним курсом.
 • Комісія за зняття готівкових коштів за кордоном набагато більш вигідна, ніж використання систем переказу грошових коштів.
 • За допомогою цієї картки ваша дитина може знімати готівкові кошти в місцевій валюті більш ніж в 1 млн банкоматів по всьому світу та розраховуватися карткою більш ніж в 5,5 млн торгових підприємств.

Картки для дітей мають такий самий функціонал, що і звичайні платіжні картки. З їхньою допомогою можна здійснювати оплату покупок, зняття готівки, переказ коштів, але найголовніше — вчитися перших принципів фінансової грамотності, що так важливо в наш час. На будь-яку дитячу картку банку «Південний» можна встановити денний, тижневий або місячний ліміт на зняття готівки в банкоматі і розрахунки в торговельних мережах, а батьки можуть володіти повною інформацією про витрати і покупки дитини за допомогою мобільного додатка «Піденний MyBank» або послуги Mobi-Card.

Питання та відповіді

Клієнт має право відмовитись від Заяви-договору про надання послуг (якщо це передбачено чинним законодавством України) та достроково розірвати цей Договір та закрити рахунки на підставі письмової заяви (крім випадків, коли дострокове закриття рахунків/відмова/розірвання договору заборонене чинним законодавством), за умови відсутності заборгованості перед Банком, діючих Заяв-договорів/Договорів та повернення на вимогу Банку всіх платіжних карток, у тому числі оформлених довіреним особам Клієнта. Цей Договір вважається розірваним у день закриття всіх рахунків і повного виконання зобов'язань за цим Договором.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування платіжними картками

При оформленні та обслуговуванні пакетів послуг із відкриттям поточних рахунків із використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток, здійсненні платіжних операцій з картками щодо списання або зарахування коштів можуть виникати комісії як з боку банку-емітента картки, так і з боку інших банків з урахуванням витрат, пов’язаних із тарифами інших банківських установ України. Ознайомитись з тарифами банку «Південний»

У разі невиконання клієнтом обов’язків за Договором комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та/або додатків до нього призупинити розрахунки за карткою (заблокувати) та/або визнати її недійсною до моменту усунення зазначених порушень, а також вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань у цілому або у визначеній банком частці, у тому числі шляхом договірного списання сум повернення заборгованості за рахунок коштів на інших рахунках клієнта в банку, а також передати інформацію про заборгованість до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України щодо негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому, звернутись до судових органів у порядку, визначеному законодавством України. Детальніше

Ризик шахрайства, пов’язаного з несанкціонованим використанням даних картки або клієнта. Детальніше

Ризик, пов'язаний із небезпечними розрахунками карткою у мережі Інтернет. Детальніше

Ризик, пов'язаний із невиконанням правил користування банкоматом. Детальніше

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).

ВАМ СПОДОБАВСЯ ПРОДУКТ?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.