Партнерські програми

Разом із провідними компаніями банк «Південний» пропонує низку партнерських програм фінансування, які дають можливість придбати нову сільськогосподарську техніку та обладнання, насіння, добрива і засоби захисту рослин на спеціальних вигідних умовах.

Переваги партнерських програм:

  1. Пільгові відсоткові ставки.
  2. Гарантоване придбання високоякісної продукції від провідних виробників.
  3. Відсутність потреби вилучення власних коштів з обігу.

Придбання СГТ

Банк «Південний» пропонує агровиробникам скористатися перевагами Партнерських програм фінансування для придбання сільськогосподарської техніки та обладнання. Програми розроблені спільно з провідними українськими компаніями-виробниками та дилерами провідних світових виробників с/г техніки та обладнання. Ви можете придбати нову чи б/в продукцію на спеціальних вигідних умовах, які є значно кращими за стандартні умови кредитування.

Поповнення обігових коштів

Банк «Південний» пропонує агровиробникам скористатися перевагами партнерських програм фінансування для поповнення обігових коштів для придбання продукції провідних виробників та дилерів добрив, засобів захисту рослин, насіння та ін. на спеціальних вигідних умовах. Вартість фінансування — нижче за вартість банківського кредиту. Умови фінансування: відновлювальна кредитна лінія та авалювання векселів.